Pro české zastoupení mezinárodní společnosti FLOOR EXPERTS, největšího prodejce podlahových krytin v jihovýchodní Evropě, hledáme dva vhodné kandidáty na pozici obchodně – technický zástupce – podlahové krytiny v oblasti velkoobchodu pro oblast Čech a pro oblast Moravy.

Náplň práce:

  • velkoobchodní prodej podlahových krytin profesionálním zákazníkům ve svěřeném regionu
  • aktivní obchodní činnost při jednání s zákazníky s cílem nabídnout vhodné podlahy na konkrétní zakázky
  • prezentace vlastních značek podlahovin přímo u zákazníka
  • zavedení podlah do prodeje•vyvzorování prodejním stojanem, školení a motivace prodejců
  • vyhledávání obchodních příležitostí ve svěřeném regionu v oblasti profesionálních prodejců podlahových krytin
  • rozesílání prezentací a velkoobchodních podmínek
  • odpovědnost za obchodní výsledky v regionu
  • úzká spolupráce s vedením a ostatními složkami společnosti
  • pravidelný reporting

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • vyjednávací a přesvědčovací schopnosti na vysoké úrovni
  • prezentační a komunikační dovednosti
  • organizační schopnosti a určení priorit v rámci pracovního týdne
  • praxe v velkoobchodu s podlahovými krytinami výhodou
  • znalost práce na PC, zejména excel a Outlook
  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • trestní bezúhonnost
  • znalost regionu
  • flexibilitu, samostatnost, cílevědomost, loajalitu a orientaci na výsledek

Nabízíme:

  • práci na HPP na dobu určitou
  • 5 týdnů dovolené
  • velmi dobré platové ohodnocení fixní mzda bonusy po splnění prodeje
  • notebook a telefon
  • služební vozidlo i k soukromým účelům
  • místo výkonu práce ve svěřeném regionu

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis na: . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost FLOOR EXPERTS s.r.o. sídlem Husitská 42, Praha 3, 130 00, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.