Volná místa

PŘIDEJTE SE K NÁŠMU TÝMU

Alpod je přední společností v oblasti prodeje a distribuce dřevěných podlahových krytin v Evropě. S týmem zaměstnanců se zavazujeme k vysoké kvalitě produktů, jejich vývoji a neustálému zlepšování pracovních metod při zachování společenské odpovědnosti společnosti, přičemž se zároveň naše pozornost neustále soustředí na péči o naše zákazníky. S bohatou tradicí jsme získali zkušenosti a znalosti, se kterými umíme využívat nové trendy a technologie, které jsou obsaženy v produktech, které zákazníkům nabízíme.

Společnost Alpod působí na trhu již více než 25 let. S neustálým rozvojem firmy a hledáním nových trhů se zvyšuje i potřeba kvalitního personálu.

Aktuální volná pracovní místa:

PROJECT MANAGER – PODLAHOVÉ KRYTINY

NÁPLŇ PRÁCE:

  • organizace a vedení projektů
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí/zákazníků
  • péče o stávající klienty
  • účast na obchodních jednáních se zákazníky
  • komunikace s developery, investory a architekty

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

  • ukončené SŠ vzdělání
  • zkušenosti z obdobné pozice v oboru podlahových krytin – znalost oboru nebo oboru blízkého
  • obchodní a komunikační dovednosti na vysoké úrovni
  • znalost angličtiny je velkou výhodou
  • ŘP skupiny B, aktivní řidič
  • znalost práce na PC (MS Office, CRM)
  • trestní bezúhonnost
  • flexibilitu, samostatnost, cílevědomost, loajalitu a orientaci na výsledek

CO VÁM NABÍZÍME:

  • práci na HPP na dobu neurčitou
  • letní a zimní bonus
  • 5 týdnů dovolené zaškolení zkušenými kolegy
  • školení ve Slovinsku
  • notebook a telefon
  • služební vozidlo i k soukromým účelům po zkušební době
  • pracovní dobu od 8:30 do 17:00
  • místo výkonu práce/kancelář: Praha 5 – Stodůlky
  • nástup možný ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat

Se všemi údaji bude zacházeno důvěrně a budou použity pouze pro interní evidenci a k ​​účelu, pro který byly poskytnuty. Vaše data budou pečlivě chráněna proti ztrátě, zneužití, neoprávněnému přístupu, zveřejnění, změně nebo zničení.

ODBORNÝ PRODEJCE – PODLAHOVÉ KRYTINY

  • péče o stávající a nové zákazníky, kteří přijdou na prodejnu
  • účast na obchodních jednáních se zákazníky a získávání nových
  • vytváření cenových nabídek, fakturace
  • komunikace s architekty a designovými studii
  • do budoucna i organizace a vedení projektů

  • praxi na pozici obchodního zástupce nebo praxi z pozice prodejce na showroomu
  • technický background – ideálně stavební materiály
  • zkušenost s prodejem podlahových krytin – výhodou
  • znalost angličtiny výhodou – alespoň základy

  • 5 týdnů dovolené
  • velmi dobré platové ohodnocení
  • zaškolení zkušenými kolegy
  • mobil
  • notebook pro pracovní účely
  • služební vozidlo pro pracovní účely po zkušební době
  • místo výkonu práce: Praha 3 – Žižkov

no thank
Image Newletter
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Obraz
  • SKU
  • Prezzo
  • Popis
  • Hmotnost
  • Rozměry
  • Attributes
Kliknutím mimo skryjte panel porovnání
Porovnejte
Porovnejte ×
Let's Compare! Continue shopping