Novinky

Vinylové podlahy do kuchyně jsou skvělou volbou. Známe důvody

WINFLEX

Kuchyně je prostorem, který nesnese jen tak nějaký povrch. Podlaha často bývá mokrá, měla by zvládnout i větší zátěž a neměla by se dát snadno odřít. Tyto předpoklady hrají na výhodu pro vinylové podlahy.

Vinylové podlahy jsou voděodolné

Právě voděodolnost je pro podlahu v kuchyni velmi nezbytným předpokladem. V kuchyni se zkrátka různým pokapaným plochám a nejrůznějším skvrnám nevyhneme. Vinylová podlaha tyto nástrahy pohodlně zvládne a nebude jí vadit ani častější a intenzivnější čištění. Vinylové podlahy jsou v nabídce v lepené nebo zámkové podobě. Většinou bývá v případě kuchyně více doporučována lepená podlaha, protože nevznikají větší spáry, kam by mohla případně zatéci voda.

Vinylové podlahy jsou odolné na provoz

Vinylové podlahy jsou vyrobené z odolného vinylu, proto zvládá i běžný provoz v kuchyni. Drobné spadlé předměty proto nenapáchají žádnou škodu. Pokud se rozhodnete přemístit nábytek, nezůstanou na povrchu rýpance. Podlahu nepoškodí ani drápky domácích mazlíčků. Dalším prospěšným hlediskem je příjemný pocit tepla, který se v těchto prostorách hodí a při dlouhém stání u plotny ho oceníte. Vinyl je velmi příjemný a měkký a pokud by vám nestačila jeho hřejivost, můžete pod tento typ podlahy použít i podlahové topení.

Bohatá nabídka

Vinylová podlaha může mít různou podobu. Ať už jako imitace dřeva, kamene nebo může vypadat jako keramická dlažba. V každém provedení nabízí vinylová podlaha ještě řadu dalších dekorů (jedinečných i nadčasových), takže si mezi nimi skutečně vyberete. S vhodnou podlahou budete rádi trávit čas v kuchyni nejen vařením, ale i mytím nádobí, posezením u čaje nebo kávy, při jídle, a díky vlastnostem oceníte její kvalitu.

Pokud budete potřebovat poradit s výběrem a pokládkou vinylové podlahy, obraťte se na naše specialisty.