vrací se parketová podlaha zpět

 

Váš průvodce hlavními rozdíly mezi designovou parketovou a masivní podlahou

Existuje několik hlavních rozdílů mezi designovou parketovou a masivní podlahou. Pojďme se podívat na hlavní z nich, níže jsou v krátkosti popsané:

  • VZHLED: Parketové podlahy mají větší sklon k ukázání textur a barev.
  • CENA: Za zmínku stojí, že se objevují podstatné rozdíly mezi poskytovateli podlahových krytin. Parketová podlaha má však tendenci být levnější, než tradiční masivní podlaha.


Je parketová podlaha opravdové dřevo? – Velmi častá otázka

I přes rozdíly mezi designovou parketovou a masivní podlahou uvedených výše, je parketová podlaha vyrobena z opravdového dřeva. Tak je její zajištěna neuvěřitelná trvanlivost. Parket je v současné době jedním z nejvíce převládajících stylů dřevěných podlah. Nicméně se musí v obou případech buď lepit, nebo sbíjet hřebíky. A i přes popularitu hřebíčků se nedřevěné podlahy, jakými je laminát, objevily ve formě zaklapávajících parketů. Mnoho z nás věří, že se parketová podlaha vrací zpět, neboť ji zákazníci stále vidí jako důvěryhodný výběr. Fakt, že je parketová podlaha vyrobena z opravdového dřeva, způsobuje, že je přijatelnější k životnímu prostředí jako žádná jiná umělá podlaha.

 

Vrací se parketová podlaha zpět? – stručný náhled

Jak bylo uvedeno výše, mnozí odborníci se domnívají, že jsme svědkem zrodu parketové podlahy. Historie dřevěných parketových podlah se vrací až do 17. století. V současné době to vypadá tak, že se na štěstí vrací parketové podlahy zpět! Pokud hledáte více informací o výhodách a nevýhodách parketové podlahy, případně podrobnosti o tom, kolik stojí parketová podlaha, vás zveme k návštěvě našich webových stránek. Jsme jedním z předních distributorů dřevěných podlah v jihovýchodní Evropě. Samozřejmě vám také nabízíme fotogalerii, kontaktní informace a odborné poradenství.