Novinky

Podlaha FOUR SEASONS: dřevěné podlahy pro nejnáročnější klienty

Dřevěné podlahy

Parketové podlahy FOUR SEASONS představují to nejkvalitnější z dřevěných podlah, co vám můžeme nabídnout. Podívejte se, proč po této výjimečné kolekci rádi sahají architekti a designéři.

Při tvorbě parketové podlahy od Floor Experts s názvem FOUR SEASONS byly zohledněny požadavky, které jsou kladeny na tento typ podlahy. Výsledkem je maximální kvalita a současně rozmanitý výběr parket.

Výběr podlah FOUR SEASONS

Z nabídky kolekce FOUR SEASONS si můžete zvolit barvy pro dvouvrstvé, třívrstvé, ale také pro masivní parkety. V nabídce najdete různé možnosti zpracování, které poskytují velmi zajímavé možnosti. Na zakázku pro vás můžeme připravit až 2000 různých parket.

Z toho vyplývá, že v případě kolekce FOUR SEASONS jde o velmi výjimečnou řadu parketových podlah, která reaguje na požadavky zákazníků, včetně různých velikostních variant. Tyto požadavky jsou pak promítnuty do výsledné podoby parket. Výsledek má podobu velmi luxusního řešení a zároveň se pohybuje v řádu přijatelných cenových úrovní.

Vybíráte rozměry parket, ze kterých se pak vytvoří požadovaný vzor. Saháte po požadovaném třídění, volíte povrchovou úpravu. Tady se vám nabízí broušení, kartáčování, hoblování a katrování. Na závěr se volí mezi různými barevnými odstíny.

Rozdílné povrchové úpravy a třídění se pak může promítnout do zvoleného barevného odstínu. Je potřeba vědět, že s ohledem na různé účinky pak může dojít ke změně odstínu.

Na zakázku

Pokud potřebujete to nejlepší, je právě možnost vytvořit parketovou podlahu na zakázku, a získat to nejlepší, představují podlahy FOUR SEASONS ideální volbu. Díky tomu získáte produkt přesně podle vašich potřeb.

Abyste dostali co nejlepší výsledek, jsou vám k dispozici naši zkušení experti v Podlahovém centru v Praze. Neváhejte je kontaktovat.