laminát s texturou ořechu

 

Ořechový laminát nabízí to nejlepší z designových podlah

Ořechový laminát je oblíben nejen pro svou krásu, ale také pro své univerzální použití. Geniální design ořechového laminátu zkrášlí každou místnost, je velmi snadné jej položit, se svou odolností vydrží dlouhá desetiletí. Laminátová podlaha z ořechu je tvořena několika vrstvami: základní dřevěná vrstva, vrstva jádra a vrchní, dekorativní vrstva, která dává laminátu proslulou texturu ořechu. Není tedy pravým dřevem, ale designovou laminátovou podlahou s texturou ořechu. Proto mnoho lidí vůbec tento rozdíl ani nepozná.

 

Čím jsou laminátové podlahy s texturou ořechu tak specifické?

Skvělou věcí laminátové podlahy z ořechu je, že vypadají a chovají se tak, jako opravdové, přírodní dřevo, proto můžeme nazvat tento typ podlahy jako přírodní ořechový laminát.
Technologie výroby a vícevrstvá struktura dává ořechovému laminátu větší odolnost. To je důvod, proč je ořechový laminát perfektní volbou do moderních domů. Možnost, že by se podlaha uničila, jsou spolu s nároky na údržbu menší.

 

Ořechový laminát v moderním domě

V městském prostředí jsou laminátové ořechové podlahy do bytů velmi populární. Díky jednoduché pokládce jsou ořechové laminátové podlahy vhodné pro každý moderní dům. Laminátové ořechové podlahy do bytů jsou odolné proti poškrábání a odření, mají dlouhou záruku.

 

Laminát s texturou ořechu – a styly

Kromě klasického vzhledu laminátu s texturou ořechu, jsou laminátové podlahy z ořechu dostupné v mnoha rozdílných odstínech a stylech. Přestože je všechen ořechový laminát nabízen již přelakovaný si můžeme ještě vybrat ořechový laminát s vysokým leskem. Laminátové podlahy z ořechu jsou často nabízeny v rustikálních, ručně škrábaných variacích. Proto mají tak rozdílný a také tradiční vzhled. Buďte si jisti, že v případě, kdy se rozhodnete ke koupi přírodního ořechového laminátu, ručně škrábaného ořechového laminátu nebo ořechového laminátu s vysokým leskem, případně laminátové podlahy z ořechu, bude váš domov neskutečně krásný.