broušení parketové podlahy

 

Můžete brousit parketovou podlahu? – Rady odborníka

Pokud si nejste jisti, zda můžete brousit parketovou podlahu, vám nabízíme kladnou odpověď, ano. Broušení parketové podlahy může znít jako velký úkol. Nicméně, při dodržený následujících pokynů, si nemusíte dělat starosti. Pokud budete vše dělat tak, jak se má, bude podlaha za několik dní opět vypadat jako nová, bude jasná a lesklá. Mimoto, broušení parketové podlahy ji obnoví, a proto zůstane po další desetiletí bez škrábanců a beze skvrn.

 

Broušení parketové dřevěné podlahy

Přijde-li na broušení parketové podlahy, dodržujte následující základní kroky, které vám v krátkosti nabízíme:

  • Před lakováním a mezi lakováním, se vždy ujistěte, že je podlaha perfektně čistá a bez prachu.
  • Při broušení parketové dřevěné podlahy pamatujte na vyplnění mezer tak, aby byl celý povrh zcela rovný. Hotovou podlahu nechte 1-2 dny bez zatěžování.
  • V případě, že máte pochyby, jestli můžete brousit parketovou podlahu sami, případně nemáte-li předchozí zkušenosti, neváhejte pozvat zkušeného odborníka.
  • Po broušení parketové podlahy se ujistěte, že každý další nátěr laku je již suchý. Potom můžete aplikovat další vrstvu laku.

 

Náklady na broušení parketové podlahy.

Náklady na broušení parketové podlahy jsou velmi rozdílné. Závisí na tom, zda vše zvládnete svépomocí, či si pozvete odborníka. Před broušením parketové podlahy byste měli zvážit, jestli se vám tento úkon vyplatí. Jednou z nejrychleji se rozšiřující společností v jihovýchodní Evropě je Slovinský vedoucí poskytovatel dřevěných podlah Floor Experts. O jejich široké nabídce a výběru parketové podlahy se můžete dozvědět na jejich webových stránkách (www.floor-experts.cz), případně váš dotaz, týkající se nákladu na broušení parketové podlahy, zaslat na email .