Laminátová podlaha z ořešáku pro přirozený a příjemný vzhled

Laminátová podlaha z ořešáku má velmi přírodní vzhled, je hřející a půvabný, vhodný do každé místnosti. Při rozhodování se mezi laminátovou podlahou z tmavého ořešáku nebo laminátovou podlahou ze světlého ořešáku, zdůrazňujeme luxusnost a velkolepost ořechového laminátu.

 

Laminátová podlaha ze světlého ořešáku do každé místnosti v domě

Laminátová podlaha ze světlého ořešáku je jednou z nejuniverzálnějších laminátových podlah z ořešáku. Vhodná je do velkých a tmavších místností, do místností s tmavšími stěnami. Tyto místnosti může rozjasnit tak dobře, jako prostory s tmavším nábytkem. Poté vytvoří nádherný kontrast.

 

Laminátová podlaha z tmavého ořešáku pro elegantní a moderní vzhled

Laminátová podlaha z tmavého ořešáku vytvoří modernější a elegantnější vzhled. Velkolepý ořechový laminát patří do ložnic, koupelen a obývacích prostorů. V kombinaci se světlým nábytkem, dobrým osvětlením a jasnými barvami stěn, bude laminátová podlaha z tmavého ořešáku definitivním favoritem.

 

Mnoho odstínů laminátových podlah z ořešáku

Laminátové podlahy z ořešáku nalezneme v mnoha odstínech a barvách, od klasického ořechového laminátu, jakými jsou laminátové podlahy z šedého ořešáku a laminátové ořešákové podlahy s efektem vysokého lesku. Ořechový laminát má jemný a působivý vzhled, který se velmi dobře spojuje s moderním nebo antikvariátním nábytkem. V kombinaci s moderním nábytkem doporučujeme laminátovou podlahu z tmavého ořešáku, laminátovou podlahu z šedého ořešáku, případně laminátovou podlahu ze světlého ořešáku. Zatímco v kombinaci s antickým nábytkem je vhodná kombinace s laminátovou podlahu ze světlého ořešáku, popřípadě s laminátovou ořešákovou podlahou s efektem vysokého lesku.

Přejete-li si více informací o laminátové podlaze z ořešáku, případně, jak můžete zkrášlit s laminátovou podlahou z ořešáku své obydlí, kontaktujte Floor Experts (). Budeme potěšeni, že vám můžeme pomoci při vašem rozhodování.