Laminátová dubová podlaha vypadá jako dubový masiv!

Laminátová dubová podlaha je jednoduchou a levnou cestou k získání laminátové podlahy s efektem dubových parket, která se stala konkurenční variantou v ohledu ceny, kvality a náročnosti na pokládku masivním podlahám. Pokládka kvalitní dubové nelepené laminátové podlahy je tak jednoduchá, že ji zvládnete sami, podlaha je velmi odolná, že vydrží mnoho desetiletí s minimální údržbou, bez leštění či přelakování. Dubový laminát je odolný proti poškrábání a nárazu, laminát s dubovou texturou se hodí do každé místnosti.

 

Laminátová dubová podlaha do kuchyní a koupelen

Laminátovou dubovou podlahu lze položit do kterékoliv místnosti. Někteří lidé si ještě nepředstavují položit dřevěnou podlahu do kuchyně, ještě méně do koupelny. Ale jak již víme, laminátová dubová podlaha se neskládá pouze ze dřeva. Je odolná proti vlhkosti, teplotě a nárazům. Proto jsou za normálních okolností (s vyloučením vytopení), laminátová dubová koupelnová podlaha a laminátová dubová podlaha do kuchyní odolné proti vlhkosti, rozlité vodě a vysokým teplotám. Stačí si pouze představit, jak krásně by mohla laminátová dubová podlaha vypadat ve vaší kuchyni a koupelně.


Laminátová dubová koupelnová podlaha – do moderních a stylových domovů

Dlaždice se stávají při výběru podlahy, díky jejich vysoké ceně, omezené životnosti a náročnosti pokládky již méně atraktivní. Laminátová koupelnová podlaha s barvou dubu a laminátová dubová podlaha do kuchyně jsou v ohledu k údržbě jednodušší, než dlaždice. S laminátovou dubovou podlahou budou vaše koupelna nebo kuchyň vypadat vždycky velmi působivě.

 

Výběr laminátová dubová podlaha do kuchyně a výběr laminátové koupelnové podlahy

Mezi laminátovou dubovou podlahou do kuchyně a laminátovou koupelnovou podlahou v podstatě není žádný velký rozdíl. Obě místnosti vyžadují odolnost proti vlhkosti, teplotě a nárazům. Laminátové podlahy poskytují všechny tyto vlastnosti s velkolepou laminátovou dubovou texturou – jen si představte, jak tato exkluzivní laminátová podlaha s efektem dubových parket okrášlí váš domov a tím zvýší úroveň vašeho bydlení!