dubová designová laminátová podlaha

 

Kvalitní dubová laminátová podlaha vydrží desetiletí

Při pohledu na kvalitu, je kvalitní dubová laminátová podlaha tím nejlepším výběrem. Výběr dubové designové laminátové podlahy totiž znamená výběr odolnosti, udržitelnosti, výhodné ceny a krásy laminátu dubového dřeva. Ten se díky jednoduché a rychlé pokládce, minimální údržbě a dlouhou životností stal nejpopulárnější podlahou na trhu.

 

Dubová designová laminátová podlaha jako alternativa masivní podlahy

Díky svému přírodnímu vzhledu byly podlahy z masivu, mezi majiteli domů, velmi oblíbené, např. vzhled dubového dřeva. Laminát však tento příběh změnil, a to od doby, kdy můžeme tento vzhled vytvořit s dubovou designovou laminátovou podlahou. Mnozí z nás si vůbec nevšimneme rozdílu mezi kvalitní dubovou laminátovou podlahou a skutečným masivem. Nicméně, existuje několik významných rozdílů.

 

Rozdíl mezi masivní podlahou a kvalitní dubovou laminátovou podlahou

Dubová designová podlaha je složena z několika vrstev, masivní podlaha je vyrobena pouze z jednoho silného kusu dubového dřeva. Laminát, díky své struktuře a procesu výroby, nevyžaduje žádné další broušení nebo lakování. Většinou se koupí již lakovaný. Lakovaná dubová laminátová podlaha je stejně odolná jako masivní. Údržba a čištění jsou potom ještě jednodušší. Masivní podlahu je těžší položit, a proto pokládka vyžaduje odborníka. Dubovou designovou podlahu zvládnete položit sami! Můžete si koupit nelepenou dubovou laminátovou podlahu se zaklapávajícím systémem. Lakovaná dubová laminátová podlaha nebo olejovaná dubová laminátová podlaha jsou již předem ošetřeny. Podlaha z dubového laminátu je hned po pokládce již pochozí a připravena k umístění nábytku.

 

Stále nevěříte laminátu z dubového dřeva?

Vybíráte-li si, věřte, že vám vydrží celá desetiletí bez leštění, lakování případně vyměňování jednotlivých desek. S kvalitní dubovou laminátovou podlahou dostanete nejen vzhled dubového dřeva, ale také snadno udržitelnou, odolnou a za rozumnou cenu pořízenou podlahu. Laminát učiní z procházení se po vašem domě přepychový zážitek.

 

Laminátová podlaha ORIGINAL