ořechová laminátová podlaha do kuchyně

 

Klasický ořechový laminát – věčná krása ve vašem domě

Klasický ořechový laminát je mezi designovými masivními podlahami stálým oblíbencem. Laminátová podlaha z přírodního ořechu je věčná, stále moderní, vhodná jak do městských bytů, tak do tradičních domů. Všude vytvoří vzhled autentického ořechu. Laminát je odolný, šetří vaši peněženku a je velmi jednoduchý na pokládku.


Klasický ořechový laminát z ložnice do kuchyně

Klasický ořechový laminát je vhodný do všech místností. Laminátová podlaha z přírodního ořechu je oblíbená v ložnicích, obývacích pokojích a kuchyních. Přejete-li si zmodernizovat váš dům, vyberte si ořechovou laminátovou podlahu. Kuchyně bude s podlahou z ořechu vypadat výjimečně. Máte-li nějaké pochybnosti o položení ořechové laminátové podlahy do kuchyně, můžeme vás ujistit, že je vhodná, protože laminát do kuchyní a koupelen je odolný proti vodě, vlhkosti a vyšším teplotám. Potřeba je pouze svému dodavateli říci, že si přejete ořechovou laminátovou podlahu do kuchyně.

 

Klasický ořechový laminát v mnoha stylech

Laminátová podlaha z ořechu nabízí mnoho stylů, které vytvoří váš domov zajímavým. Od klasické přírodní ořechové laminátové podlahy, která je vhodná do všech domů, ať moderních nebo tradičních, až k olejovaným ořechovým laminátovým podlahám, nebo dokonce až k rustikálním laminátovým podlahám z ořechu. Faktem je, že všechny styly a barvy klasického ořechového laminátu vždycky vypadají autenticky. Ořechový laminát je odolný, krásný a přizpůsobivý.

Přejete-li si položit ořechovou laminátovou podlahu do kuchyně, a víte, že je již moderní, doporučujeme laminátovou podlahu z přírodního ořechu. Máte-li více tradiční kuchyni, doporučujeme rustikální laminátovou podlahu z ořechu, případně ručně škrábanou. Do ložnic a obývacích prostorů doporučujeme olejované ořechové laminátové podlahy, protože je tam větší množství prázdných ploch. Laminátová podlaha z přírodního ořechu je vhodná pro všechny místnosti v domě.