laminátová podlaha z tmavého jasanu

Jasanová laminátová podlaha – moderní přístup k podlahám

Jasanová laminátová podlaha se stala mezi vlastníky domů velmi populární. Módní a nadčasová barva ladí s každým nábytkem, přináší do našich domovů dotyk přírody. Naše domovy vždy okrášlí laminátová podlaha z tmavého jasanu, laminátová podlaha ze světlého jasanu, a také přírodní jasanový laminát.

 

Jasanová laminátová podlaha do každého pokoje našeho domu

Přírodní jasanový laminát má jasný a elegantní vzhled. Jasanová laminátová podlaha nejlépe ladí s plnými barvami, tmavým dřevem, ocelí a žulou. Nicméně, existuje několik jednoduchých zásad, které bychom, při rozhodování mezi šedým jasanovým laminátem a laminátovou podlahou ze světlého jasanu, měli zvážit. Vše závisí na světlosti a designu obývacího prostoru.

 

Kdy koupit laminátovou podlahou ze světlého jasanu

Laminátová podlaha ze světlého jasanu je nejpoužitelnější z jasanových laminátových podlah vůbec a může být položena do kterékoliv místnosti. Laminátová podlaha ze světlého jasanu velmi dobře působí v tmavých místnostech nebo v místnostech, ve kterých je umístěn tmavý nábytek, neboť působí kontrast spolu s bílým jasanovým laminátem. Bílý jasanový laminát nám rozjasní tmavé místnosti. Světlá jasanová laminátová podlaha není v rozporu s tmavými stěnami a s nábytkem z tmavého dřeva, vhodně doplní také prostory s jednobarevným nábytkem.

Obecně platí, že světlá jasanová laminátová podlaha patří do místností, jakými jsou obývací pokoj, kuchyň či jídelna.

 

Laminátová podlaha z tmavého jasanu do vašich ložnic a koupelen

Laminátová podlaha z tmavého jasanu se doporučuje do místností, které nemusí být světlé. Těmi jsou ložnice a koupelna. Laminátová podlaha z tmavého jasanu může být velmi pěkná také v kuchyni a v obývacím pokoji, neboť zvětšuje prostor, prostor by však měl být dobře osvětlen a v plných barvách. Šedý jasanový laminát se nedoporučuje ve spojení s tmavými stěnami, tmavým nábytkem, se vzorem, který má například ořechová laminátová podlaha nebo dubový laminát. Nicméně, laminátová podlaha z tmavého jasanu určitě upoutá pozornost a vytvoří moderní a sofistikované prostředí vašeho domova.