Dubová laminátová podlaha

Dubový laminát a ručně škrábaná laminátová podlaha překonávají v našich dnech běžné masivní podlahy

Podlaha z dubového laminátu je řešením pro vás, kteří hledáte podlahu za podstatně nižší náklady, než jsou podlahy z tvrdého dřeva. Snadněji a jednodušeji se pokládají, není přitom potřeba zmiňovat moderní vzhled a trvanlivost. Lze si vybrat mezi dubovou laminátovou podlahou, podlahou se vzhledem dubové laminátové podlahy a mezi ručně škrábanou laminátovou podlahou se vzhledem dubového dřeva. Přečtěte si, proč je dubový laminát pro vás nejlepší volbou.

 

Dubová laminátová podlaha – tak krásná, jako masivní, a také o polovinu starostí méně

Pokud jste si vybrali podlahu se vzhledem dubové laminátové podlahy, je dubový laminát dobrou volbou. Laminátové podlahy přicházení s rozličnou nabídkou barev a vzorů, od barvy dubové laminátové podlahy k barvě podlahy z ořechového dřeva. Mají vzhled skutečné masivní podlahy.

Nejlepší částí pokládky dubové laminátové podlahy je její jednoduchost. Můžete si zakoupit již přelakovanou nelepenou dubovou laminátovou podlahu, která může být položena a pochozí během jednoho dne. Dubový laminát je perfektní volbou pro vás, kteří máte nedostatek času nebo peněz k investování do pokládky, broušení a lakování masivní podlahy, nicméně si přejete podlahu se vzhledem opravdového dubu. Dubová laminátová podlaha a ručně škrábaná laminátová podlaha jsou nádherné, dlouhotrvající a snadno položitelné.

 

Ručně škrábaná laminátová podlaha – luxusní podlaha za rozumnou cenu

Pokud si přejete vzhled rustikální parketové podlahy, můžete si namísto dubového laminátu zvolit ručně škrábanou dubovou laminátovou podlahu. Její pokládka a údržba jsou stejně jednoduché jako u dubové laminátové podlahy. Působí nestárnoucím dojmem, který vás okamžitě přenese o desetiletí zpět, do starých vil a zámků. Pokud kupujete kvalitní dubové laminátové dřevěné podlahy, jsou vám k dispozici Floor Experts.

dubová laminátová podlahaDubový laminát